6. Uluslararası Beyaz Et Kongresi

vtdbanner.png

6. Uluslararası Beyaz Et Kongresi 1-5 Mart Tarihlerinde Antalya’da Gerçekleştirilecek

Beyaz Et Sanayicileri ve Damızlıkçılar Birliği Derneği (BESD-BIR) tarafından iki yılda bir düzenlenen, uluslararası katılımla gerçekleşen tek ve en büyük kongre olma özelliğine sahip 6.Uluslararası Beyaz Et Kongresi (6. UBEK) 1-5 Mart 2023 tarihleri arasında Titanic Deluxe Golf Belek Antalya’da yapılacak.

Hızla değişen dünyada beyaz et sektöründeki önemli yenilik ve gelişmelerin en kapsamlı şekilde tartışılacağı "6. Uluslararası Beyaz Et Kongresi" üst düzey bilim insanlarının katılımıyla gerçekleşecek.

Üretiminde dünyada 10’uncu sırada yer alan Türkiye beyaz et sektörü bu kongre ile yeni dünya düzeninde daha sağlıklı bir gezegen sağlamak için çevreye duyarlı ve sürdürülebilir üretim uygulamalarında bir üst seviyeye geçmeye hazırlanıyor. Dünya’nın pek çok ülkesinden ve Türkiye’den çok sayıda önemli bilim insanı, uzman ve sektör paydaşı kanatlı eti sektörünü; sürdürülebilirlik ve verimlilik, kendi kendine yeterlilik, lokal üretim, lojistik hizmet ve teknolojik gelişmeleri 6.UBEK’te masaya yatıracak.

2023 yılı baharının ilk haftasında altıncı kere düzenlenecek Uluslararası Beyaz Et Kongresi’nde amaç; dünya çapında yaşanan zorlukları, çözümleri ve yeni vizyonu tartışarak bilimin ışığında sektörün yol haritasını planlamak. Kongremizde insanlığa daha fazla katkıda bulunabilmek için sektöre fayda sağlayacak adımları birlikte atmak üzere siz değerli dostlarımızı Antalya’ya 6.UBEK’e bekliyoruz. Kongrenin gerçekleştirilmesine katkıda bulunacak ve katılım sağlayacak herkese şimdiden en derin şükranlarımızı sunarız.

UBEK Tanıtım.pdf